• 31 oktober 2020

    Rock Champions JO10 t/m JO8 

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 08:30Spijkenisse JO12-1 - Rockanje JO12-1Sportpark Jaap Riedijk
    25 sep. 09:00Vierpolders JO8-1 - Rockanje JO8-1Sportpark Coosenhoek
    25 sep. 09:00Barendrecht JO14-4JM - Rockanje JO14-1Sportpark De Bongerd
    25 sep. 09:30ST Herkingen/NTVV JO9-1 - Rockanje JO9-1Sportpark De Kopernis
    25 sep. 09:30WFB JO11-2 - Rockanje JO11-1Sportpark De Kruse
    25 sep. 10:00Rockanje JO17-2 - Spijkenisse JO17-4Sportpark Drenkeling
    25 sep. 10:15Hellevoetsluis JO17-1 - Rockanje JO17-1Sportpark ING
    25 sep. 10:15Blijdorp MO13-1 - Rockanje MO13-1Sportcomplex Noorderbocht
    25 sep. 10:30OFB JO13-1JM - Rockanje JO13-1Sportpark Oeltgen
    25 sep. 10:45Flakkee JO10-1 - Rockanje JO10-1Sportpark Van Pallandtpolder
    25 sep. 12:00Rockanje 35+1 - OVV 35+1Sportpark Drenkeling
    25 sep. 12:00Rockanje 3 - Zuidland 3Sportpark Drenkeling
    25 sep. 12:00Rockanje 2 - Vierpolders 2Sportpark Drenkeling
    25 sep. 12:00Melissant VR1 - Rockanje VR1Sportpark Melissant
    25 sep. 14:30Rockanje 1 - SNS 1Sportpark Drenkeling
  • Uitslagen (klik op alle uitslagen voor de oefenwedstrijden)

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    15-09-2021GHVV'13 7 - Rockanje 44 - 1
    18-09-2021Rockanje JO11-1 - OFB JO11-11 - 8
    18-09-2021Rockanje JO14-1 - Charlois, sv JO14-33 - 2
    18-09-2021Rockanje JO12-1 - Rozenburg JO12-27 - 2
    18-09-2021Rockanje MO13-1 - PPSC MO13-10 - 9
    18-09-2021Rockanje JO17-1 - DVV '09 JO17-14 - 0
    18-09-2021Nieuwenhoorn JO17-2 - Rockanje JO17-26 - 0
    18-09-2021Rockanje VR1 - v.v. Hekelingen VR3
    18-09-2021Rockanje 35+1 - Egelantier Boys, de 35+2
    18-09-2021Rockanje 2 - Westlandia 52 - 2
    18-09-2021Rockanje 1 - NSV'46 14 - 2
    18-09-2021Rockanje 5 - Brielle, VV 73 - 3
    18-09-2021Brielle, VV 5 - Rockanje 46 - 1
  • Afgekeurde velden

    Als er velden afgekeurd worden mbt trainingen kunt u dat hier lezen.