• Rockanje 2

  • Rockanje 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Jerry deTechnische stafTrainer/coach
    Jong, Jerry deOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 11:30Vierpolders 2 - Rockanje 2Sportpark Coosenhoek
    28 mei. 12:00Rockanje 2 - Spijkenisse 3Sportpark Drenkeling
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Rockanje 2 - Jonge Spartaan, de 32 - 1
  • Poulestanden Rockanje 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonge Spartaan, de 315130251222939
    2FC Vlotbrug 215100538251330
    3Botlek, SC 3148154233925
    4OHVV 2158163431325
    5Rockanje 2167183232022
    6Stellendam 2116142525019
    7GHVV'13 3166192535-1019
    8SCO '63 21641112040-2013
    9Vierpolders 2153392734-712
    10Spijkenisse 3153392340-1712
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Herkenraad, TimTeamspeler
    Kompanje, NoahTeamspeler
    Meijer, MennoTeamspeler
    Melching, LuukTeamspeler
    Schoonaard, RubenTeamspeler
    Talboom, BartTeamspeler
    Wind, ThomasTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Vierpolders 2

    VS

    Rockanje 2

    21 mei 202211:30 uur
    Sportpark Coosenhoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rockanje 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd