• Veteranen 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eland, RubenOverige stafTeammanager
    Kegel, WoutOverige stafMateriaalman
    Schruijer, RaymondOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 2015u veld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 nov. AFGELASTRockanje 35+1 - Zwartewaal 35+1Sportpark Drenkeling
    4 dec. 14:30Rozenburg 35+2 - Rockanje 35+1Sportpark West
    8 dec. 20:00Stellendam 35+1 - Rockanje 35+1Sportpark Molengors
    11 dec. 12:00Rockanje 35+1 - Rozenburg 35+1Sportpark Drenkeling
    18 dec. 12:00Rockanje 35+1 - Piershil 35+1Sportpark Drenkeling
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Rockanje 35+1 - Zwartewaal 35+1
    20 nov.Jonge Spartaan, de 35+1 - Rockanje 35+11 - 4
  • Poulestanden Rockanje 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVV 35+1651035122316
    2NSVV 35+154012491512
    3Stellendam 35+153112114710
    4Rockanje 35+1321012757
    5Piershil 35+1320111926
    6Melissant 35+142021112-16
    7Rozenburg 35+252031222-106
    8Jonge Spartaan, de 35+162041620-46
    9Rozenburg 35+151131119-84
    10Zwartewaal 35+15104817-93
    11DVV '09 35+15005626-200

    Poulestanden Rockanje 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PPSC 35+222009546
    2Rockanje 35+1210110373
    3HBSS 35+12002314-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bleijenberg, KevinTeamspelerVerdediger
    Eland, RubenTeamspelerVerdediger
    Elswijk, Onno vanTeamspelerVerdediger
    Gaag, Henk Jan v.d.TeamspelerMiddenvelder
    Kegel, WoutTeamspelerVerdediger
    Lahpor, JanTeamspelerDoelverdediger
    Lobs, J.J.TeamspelerAanvaller
    Marel, Remi van derTeamspelerAanvaller
    Poldermans, MichelTeamspelerMiddenvelder
    Poldervaart, RobTeamspelerAanvaller
    Riel, Pieter vanTeamspelerVerdediger
    Roeten, MarkTeamspelerVerdediger
    Schruijer, RaymondTeamspelerMiddenvelder
    Schruijer, RonTeamspelerMiddenvelder
    Steeg, Gaby van derTeamspelerAanvaller
    Tjallinks, JohanTeamspelerAanvaller
    Velden, Ralph van derTeamspelerMiddenvelder
    Verheij, WimTeamspelerVerdediger
    Vliet, Anton vanTeamspeler
    Wijngaart, Jerry v.d.TeamspelerAanvaller

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rozenburg 35+2

    VS

    Rockanje 35+1

    04 december 202114:30 uur
    Sportpark West veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rockanje 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd